Maraton İzmir'de yarınlar için koştular

Sosyal sorumluluk projelerinde her zaman en önde yer alan İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (İZSİAD) iyilik peşinde koşmaya devam ediyor.

izmir yerel
Maraton İzmir'de yarınlar için koştular

Sosyal sorumluluk projelerinde her zaman en önde yer alan İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (İZSİAD) iyilik peşinde koşmaya devam ediyor. Maraton İzmir 2023 koşusuna katılarak Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) adına üniversite öğrencilerine burs bağışı toplayan İZSİAD üyeleri, yarınlar için ter döktüler. Maraton İzmir’e İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, İZSİAD Başkan Yardımcısı Ali Talak, İZSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Edip Güler ve Kenan Mazıcı katılırken, ÇYDD Yöneticileri de koşuda yer aldılar. 

Geçen yıl en fazla bağış toplayan STK’lardan biri olan İZSİAD bu yıl da 20 Mayıs tarihine kadar sürecek olan bağış kampanyasında yine şampiyon olmayı hedeflerken, İZSİAD adına projeyi koordine eden İZSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Talak, geleceğimiz olan genç kuşakların eğitimi için çalışmaya devam edeceklerini söyledi. 


ÇYDD ile öğrencilere ulaştırılacak

İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanları Hasan Küçükkurt ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bu yıl Cumhuriyetimizin 100. Yılı anısına  koştuklarını dile getiren Talak, geçen sene olduğu gibi bu sene de Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği adına bağış topladıklarını belirtti. Bağışlar ile birlikte bu yılda birçok öğrenciye burs imkanı sağlamayı hedeflediklerini anlatan Talak, “Çünkü aydınlık bir geleceğin ancak eğitimle mümkün olabileceğine inanıyoruz. Geçen sene topladığımız bağışlarla ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği aracılığıyla bilgisayar satın alıp teslim etmiştik. Bu yılda Burs fonu için bağış topluyoruz. Kazandıkları bu toplumla paylaşmayı bilen İZSİAD üyelerinin bu yıl da rekor bağışa imza atacaklarından hiç şüphem yok” dedi. 

https://www.kuzeyinsesi.net Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 12.07.2024 19:20:19. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: Maraton İzmir'de yarınlar için koştular Son dakika izmir haberleri, izmir son dakika haber, izmir son dakika, son dakika izmir, izmir haber sayfamızda izmir haberleri okuyabilir, izmir son dakika haberleri ve güncel izmir gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Yerel Haberler