ALTO YÖNETİMİNDEN BAŞKAN ACAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Aliağa Ticaret Odası (ALTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, Meclis Başkanı Uğur Akyıldız ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

genel yerel
ALTO YÖNETİMİNDEN BAŞKAN ACAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ALTO Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk ve Meclis Başkanı Uğur Akyıldız, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Kemal Erim ve Orhan Ulaşzade, Yönetim Kurulu Üyeleri; Arif Güven, Aslan Erol Mete, Burak Öztabak, Himmet Ceyhan, Emin Gürkan ve Şükrü Saka ile Genel Sekreter Sezen Akyıldız Gürgen, 31 Mart yerel seçimler sonrası görevine yeniden seçilen Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’ı ziyaret ederek, yeni görev süresinde başarılar diledi.

Ziyarette 31 Mart Yerel Seçimleri sonucunda üçüncü kez başkanlığa seçilen Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’ı tebrik ederek çalışmalarında başarılar dileyen ALTO Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, Aliağa Belediyesi ile geçmiş dönemde olduğu gibi yeni dönemde de iş birliğiyle ve uyum içinde çalışarak Aliağa’nın gelişimi adına ellerinden gelen katkıyı sunmaya devam edeceklerini belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ALTO Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk ve Meclis Başkanı Uğur Akyıldız ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar da, Aliağa’nın tüm paydaşlarıyla her zaman iş birliği içerisinde olacaklarını ve kentin gelişimine fayda sağlayacak her türlü girişim ve çalışmayı geçmişte olduğu gibi gelecekte de destekleyeceklerini kaydetti.

https://www.kuzeyinsesi.net Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 12.07.2024 19:15:51. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: ALTO YÖNETİMİNDEN BAŞKAN ACAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Son dakika genel haberleri, genel son dakika haber, genel son dakika, son dakika genel, genel haber sayfamızda genel haberleri okuyabilir, genel son dakika haberleri ve güncel genel gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Yerel Haberler