ALİAĞA’DA GÜZELLİĞİN YENİ ADI

Deneyimli güzellik uzmanı Yaren Çelenk’in kendi adıyla açtığı Yaren Çelenk Güzellik Merkezi Aliağalıların hizmetine girdi.

aliaga gundem

Deneyimli güzellik uzmanı Yaren Çelenk’in kendi adıyla açtığı Yaren Çelenk Güzellik Merkezi Aliağalıların hizmetine girdi.

Açılışını Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’ın gerçekleştirdiği ve seçkin bir davetli grubunun da hazır bulunduğu merkez aynı zamanda hem erkeklere hem de kadınlara hizmet verecek.

Beş yıldır Güzellik Uzmanı olarak profesyonel hizmet verdiğini söyleyen Yaren Çelenk ‘Severek yaptığım bu iş için en uygun yerin severek yaşadığım ilçe Aliağa olduğunu düşünerek ilk işyerimi burada açmaya karar verdim. Merkezimizde lazer epilasyon, bölgesel zayıflama, cilt bakımı, kalıcı makyaj işlemlerimiz, kirpik, dudak vitamini gibi tüm işlemlerde değerli müşterilerimize hizmet vereceğiz. Yaren Çelenk Güzellik Merkezinin bir özelliği de hem kadınlarımızın hem de beylerin hizmet alabilecek olması. Yani hanımlarımız eşleriyle, erkek arkadaşlarıyla birlikte gelerek tüm hizmetlerimizden yararlanabilecek.’ şeklinde konuştu.

Açılışa özel çok cazip fiyatlar ve kampanyalarının olduğunu ifade eden Çelenk ‘Üç bölge lazer, bölgesel incelme, cilt bakımı, microblading, kalıcı ruj, dudak vitamini gibi hizmetlerimizde kısa süreliğine çok uygun fiyatlarla kampanyalar düzenledik. Aliağalı hanımların bu fırsatı kaçırmamalarını tavsiye ediyorum. Sloganımızda dediğimiz gibi, bir güzellik yapın kendinize… Ödediği ücret karşılığında aldığı hizmetten memnun kalmak isteyen tüm hanımları ve beyleri Yaren Çelenk Güzellik Merkezimize bekliyoruz.’ dedi.


https://www.kuzeyinsesi.net Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 12.07.2024 19:49:11. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: ALİAĞA’DA GÜZELLİĞİN YENİ ADI Son dakika Aliağa haberleri, Aliağa son dakika haber, Aliağa son dakika, son dakika Aliağa, Aliağa haber sayfamızda Aliağa haberleri okuyabilir, Aliağa son dakika haberleri ve güncel Aliağa gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Yerel Haberler