17 Eylül 2021 , Cuma
SESSİZLERİN SESİ, GERÇEĞİN GAZETESİ

NİCE YILLARA AKTİF FM

8 Temmuz 202124 ocak 1994 tarihinde kurulan ve o tarihten bu yana yayın hayatına kesintisiz devam eden Aktif Fm Radyo Yayıncılığı A.Ş. pandemi sebebiyle kutlamasını ertelediği 27. Yaş kutlamasını düzenlediği yemekle kutladı.

91.7 frekansıyla Aliağa, Bergama, Çandarlı, Menemen, Yeni Foça merkez ve çevrelerine, wwww.aktiffm.com.tr sayfasıyla da tüm dünyaya yayın yapan Aktif Radyo 27. yaşını kutladı.

Merhum İbrahim Öztürk’ün Yönetim Kurulu Başkanlığında kurulan Aktif Radyo, “Bölgenin En Güçlü Sesi” sloganıyla müzik yayınlarının yanında, haber yayınları ile de Bakırçay bölgesinin nabzını tutmaya devam ediyor.

Şakran’da yapılan kutlama töreninde radyonun yayın yapan yayıncıları ve Aliağa basınından davetliler yer aldı. Kutlama töreninde konuşma yapan yönetim Kurulu Başkanı Murat Öztürk, “Kurulduğu tarihten bu yana ailemize ait olan Aktif Radyo’nun kuruluşunda emeği geçen abilerim Yakup Öztürk ile Mustafa Öztürk’e, ayrıca bu zamana kadar emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür eder, beraber daha nice yıllar kutlanmasını dilerim” dedi.

Kutlamaya, radyoda yayın yapan personelle beraber, Aliağa Ekspres Gazetesi’nden Volkan Gündüz, İşaret Medya’dan Hayrettin Yıldırım, Poyraz Gazetesi’nden Erol Özubut, YaşamTürk Medya’dan Sevilay Edremit, Medyatik Kanal ile Sahil Radyo’dan Ediz Öztürk, Şakran Temaşalık Lokantası’ndan Mehmet Ağar ile Genç Sürücü Kursu’ndan Reşat Korkmaz katıldı.


WhatsApp
Telegram