20 Nisan 2021 , Salı
SESSİZLERİN SESİ, GERÇEĞİN GAZETESİ

YARIMADA GÜVENLİK VE İNNOVASYON TOPLANTISI

7 Nisan 2021Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. Yıldönümü ile ilgili olarak yapılan etkinlikler devam ediyor.

Aliağa İlçe Emniyet Müdürü Mehmet BALIKÇIOĞLU’nun daveti üzerine, Aliağa Garnizon Komutanı Hava Albay Faruk ALTUN ve  Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü sorumluluk sahasında bulunan stratejik tesislerin güvenlik ile ilgili birim yönetici ve amirlerinin katılımıyla, yarım ada bölgesinde alınan güvenlik önlemlerinin değerlendirilmesi ve güncellenmesine yönelik olarak, İlçe Emniyet Müdürlüğü toplantı salonunda, güvenlik toplantısı gerçekleştirildi.

Günümüzün değişen teknolojilerinin, güvenlik hizmetleri ile eş güdümlü olarak planlanması, bu yönde çalışmaların arttırılarak devam edilmesi, fiziki olarak alınan tedbirler dışında teknolojinin daha etkin olarak kullanılması, drone savunma sistemleri ile inovatif çözümler üretilmesi  gibi hususların görüşüldüğü toplantıda, hep birlikte daha güvenli ve emniyetli bir Aliağa için, Emniyet Müdürlüğü personeli ve Özel Güvenlik birimlerinin koordineli çalışmalarının artarak devamı yönünde karar alındı.


WhatsApp
Telegram