20 Nisan 2021 , Salı
SESSİZLERİN SESİ, GERÇEĞİN GAZETESİ

CHP ALİAĞA'DAN BAYRAK SEFERBERLİĞİ

25 Şubat 2021Cumhuriyet Halk Partisi, Aliağa’da bayrak seferberliği başlattı.

Yenimahalle’de bulunan ve Aliağa Belediyesi tarafından depo olarak kullanılan Kapalı Spor Salonu’yla ilgili CHP Aliağa İlçe Başkanlığı tarafından yapılan açıklamanın ardından Aliağa Belediyesi de bir basın açıklaması yayınlayarak iddiaları yalanlamıştı.

Sadece salonun devri ile ilgili iddialara yanıt verilirken, Cumhuriyet Halk Partisi yerlerde görüntülenen Türk bayrakları üzerinden tepki göstermeye devam etti.

CHP Aliağa Gençlik Kolları bir apartman dairesinin çatısından astıkları Türk Bayrağı videosu yayınlayarak “Şanlı bayrağımız olması gerektiği yerde. YÜKSEKLERDE!” şeklinde mesaj verirken, Kadın kolları Başkanı Güneş Ataş da Türk Bayrağı videosu ve fotoğrafıyla birlikte “ŞANLI BAYRAĞIMIZ YERLERDE DEĞİL / GÖKLERDE DALGANAÇAKTIR / SEN NAMUSUMUZSUN / SEN ŞEREFİMİZSİN / SEN ONURUMUZSUN / SEN ŞANLI BAYRAĞIM BİNLERCE ŞEHİDİMİZİN KANIYLA VAR OLDUN. / SEN HEP BÖYLE DALGALAN.” paylaşımında bulundu.

 

BAYRAK NEDEN YERDE?

Aliağa Belediyesi’nin iddialara cevap niteliğinde yayınladığı basın açıklamasının ardından CHP Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan da sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda “Bizim derdimiz kim nasıl nerede devretti değil. Bayrak neden yerde?” diye sordu.


WhatsApp
Telegram