30 Ekim 2020 , Cuma
SESSİZLERİN SESİ, GERÇEĞİN GAZETESİ

Mutlu'dan Aliağa Ziyareti

15 Ekim 2020İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu Aliağa İlçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Program kapsamında ilk olarak Aliağa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ziyaret ederek başkanlık görevine getirilen Salih Yiyitalp’e hayırlı olsun diyen Mutlu, “Bizim görevimiz ülkemize ve esnafımıza hizmet etmektir. Burada Şoförler Odası ve Esnaf Odası başkanlarımız  birlik ve beraberlik içerisinde güzel çalışmalar yapıyor. Esnaf ve Kredi Kooperatifi başkanlığına seçilen Aliağa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanımız Salih Yiyitalp’ın her zaman yanındayız ve desteklerimizi esirgemeyeceğiz hayırlı olsun ve başarılarını dilerim.” dedi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Yiyitalp , nezaketlerinden dolayı İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu ve Birlik yönetimine teşekkür etti.

İESOB Başkanı Zekeriya Mutlu daha sonra Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk, Esnaf ve Kredi Kooperatif başkanı Salih Yiyitalp ve birlik yönetim kurulu üyeleri ile Aliağa Kaymakamı Ömer Karaman’ı makamında ziyaret edip, yeni görev yerindeki çalışmalarında başarılar diledi. Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette birlik başkanı Mutlu Kaymakamlık ve odaların işbirliğiyle esnafların daha güzel ve verimli işler yapacağını belirterek, her türlü desteği vermeye de hazır olduklarını kaydetti .Kaymakam Karaman ise ilçeyi tanımaya çalıştığını ve çözümler konusunda da gözlemler yaptığını kaydederek, Sivil Toplum kuruşları ile odalarla birlikte çalıştıklarını ,ilçenin ve esnafın sıkıntılarını çözüm konusunda ortak çalışacaklarını belirtti.

Başkan Mutlu , Kaymakamlık makamındaki görüşmenin ardında oda başkanları Serdar Berk ve Salih Yiyitalp ile birlikte Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’ı da makamında ziyaret ettiler.

Ziyaret esnasında esnafın genel durumunu İESOB Başkanı Zekeriya Mutlu ve Oda Başkanlarıyla istişare eden Başkan Acar , ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti.

Ziyaret programına bir süre önce Aliağa’ya atanan İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Balıkçı makamında ziyaret ederek devam eden İESOB Başkanı Zekeriya Mutlu , Emniyet Müdürü Balıkçıoğlu’na hayırlı olsun temennisiyle görevinde başarılar diledi.

İlçe Emniyet Müdürü Balıkçıoğlu ise ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu, Esnaf ve Sanatkarlar odasının ziyaretin ardından kentten ayrıldı.


WhatsApp
Telegram


X